"Звільняють працівників і знищують документацію". В Одесі невідомі захопили медуніверситет - МОЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зловмисники силою захопили будівлю і не пускають працівників всередину.

В Одесі зранку рейдери захопили Національний медичний університет.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я, посилаючись на визнаного МОЗ України в.о. ректора ОНМедУ Констянтина Аймедова.

"10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця. Наразі особи, які захопили університет, звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері університету, та знищують офіційну документацію", - йдеться у повідомленні.

За словами Аймедова, будівлю університету охороняють прихильники екс-ректора Валерія Запорожана, що унеможливлює доступ до закладу.

Як зазначили у МОЗ, ці дії можуть бути пов’язані з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ.

"МОЗ України вважає неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження", - заявили у міністерстві.

Нагадаємо, влітку Міністерство охорони здоров'я України звільнило з посади ректора Одеського національного медичного університету почесного громадянина Одеси Валерія Запорожана.

У листопаді у міністерстві повідомили, що рейдери захопили Одеський національний медичний університет після внесення до Єдиного державного реєстру юридичного запису про виконання обов’язків ректора Юрієм Сухіним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції