Звинувачених у вбивстві захисника Жукового острова били в міліції

Дружина звинуваченого заявляє про побої. Доказів вини до цього часу нема. А пісок забирають, як і раніше - неконтрольвано.

Жінки, чоловіків яких обвинувачують у замовленні вбивства Олексія Гончарова, затятого борця з незаконним видобутком піску, своєю чергою обвинувачують міліцію у побитті та знущанні над обвинуваченими. А тим часом убивць і слід загув.

Чоловіка Вікторії Ноник побили в міліції. Вона показує фото - синці на обличчі і по всьому тілу. Нібито, таким чином вибивали зізнання у замовленні вбивства пенсіонера, який боровся з незаконним видобутком піску. Поліетеленовий пакет на голову – і били.

Адвокат її чоловіка за збігом обставин колишній співробітник райвідділу міліції, де і розслідують цю справу. Його побиттям у відділку не здивуєш, каже – це "епізодичні моменти".

Його підзахисний жодного стосунку до видобутку піску немає - стверджує адвокат. Обвинувачення надумане і ґрунтується на роздруківках невідомо чиїх телефонних розмов. А безпосередні убивці досі не встановлені.

Тим часом на Жуковому острові - місці, де активно і, за інформацією екологів, - не завжди легально намивають пісок відбуваються дивні метаморфози. На дорозі, по якій одна за одною їздять машини з піском - спалене авто. Неподалік на узбіччі припаркована машина ДАІ. Шлагбаум на в'їзді на острів та будка охоронців - також згоріли. Піску: бери - не хочу. Така машина - 900 гривень.

Імовірне свавілля слідчих у міліції поки що не коментують, власне, як і питання - скільки порушено справ за піщане браконьєрство.

Нагадаємо, 26 травня о 12:00 у дворі свого будинку було убито 59-річного мешканця Голосіївського району міста Києва Олексія Львовича Гончарова, заявили в Київському еколого-культурному центрі.

Крім того, за даними екологів, двоє невідомих також жорстоко побили дружину загиблого.

За даними голови екологічного центру Володимира Борейка, за два дні до смерті Гончаров брав участь у заходах щодо припинення "незаконного видобутку, намиву і продажу піску на Жуковому острові кількома комерційними фірмами".

Деталі у справі вбивства Олексія Гончарова – у відео ТСН.

Читайте також:

Захисника Жукового острова вбили після його скарг до київської влади

Суд заборонив продавати Жуків острів

Жуків острів перетворюють на смітник (відео)

Прокуратура зацікавилася заказником

ВідеоПіщані злодії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: