Звинувачений у жорстокому вбивстві собаки адміністратор Львівського цирку прокоментував інцидент

Звинувачений у жорстокому вбивстві собаки адміністратор Львівського цирку прокоментував інцидент

Кирило Гальченко запевняє, що домашнього улюбленця не чіпав.

Адміністратор Львівського цирку Кирило Гальченко відреагував на інцидент з нібито вбитою собакою. Раніше його донька Софія звинуватила батька в тому, що він начебто жорстоко закатував домашню тварину. За словами дівчини, він по-звірячому вбив власного собаку та й ще на очах у свого малолітнього сина.

Допис із звинуваченням Кирила Гальченка з'явився на сторінці його доньки Софії Гальченко у Facebook. Слова доньки в коментарях під постом підтвердила і колишня дружина Кирила Гальченка - Олександра Гальченко-Ханас. Утім згодом допис із звинуваченнями був видалений.

допис про нібито вбиту собаку
нібито вбитий собака у Львові

Справа набула резонансу і за певний час Кирило Гальченко відреагував на інцидент. Чоловік стверджує, що собаку - не чіпав.

"Прошу всіх заспокоїтись. Відносно інциденту з собакою. Я був в сусідів в хаті, коли почув крики-піски за вікном. Вийшовши на подвір'я, побачив,що моя собака Фунтік душить сусідську курку, а сусід їх розбороняє. Я взагалі не торкався собаки. Фунтік втік з подвір'я. Він часто гуляє поза домом день-два. І не потрібно вмішувати тварин в сімейні справи", - написав Кирило Гальченко на своїй сторінці у Facebook.

Прошу всіх заспокоїтись.Відносно інциденту з собакою.Я був в сусідів в хаті, коли почув крики-піски за вікном. Вийшовши...

Опубліковано Кириллом Гальченком Середа, 9 вересня 2020 р.

Як раніше повідомлялось, зоозахисники з групи UAnimals відреагували на повідомлення дівчини у соцмережі про нібито закатованого собаку і зазначили, що готують заяву до правоохоронних органів.

Тим часом у пресслужбі поліції Львівської області повідомили, що проводять перевірку цієї ситуації.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів