Звинувачення вдвічі зменшило термін "мажору" за збиту мотоциклістку

6 листопада Залізничний райсуд Сімферополя винесе вирок у справі про аварію за участю депутатського "Бентлі".

Державний обвинувач вдвічі зменшив термін тюремного ув'язнення сина сімферопольського депутата і мільйонера Йосипа Файнгольда Віталія. 6 листопада Залізничний райсуд Сімферополя винесе вирок у справі про аварію за участю депутатського "Бентлі", в результаті якої загинула 25-річна мотоциклістка Ганна Мишуткіна.

На засіданні до справи були залучені розписки про повне відшкодування Файнгольдом постраждалій стороні суми, зазначеної у позові. Згідно з нотаріально завіреної розписці Денис Мишуткін, під опікою якого перебуває неповнолітня донька загиблої, отримав від Файнгольда 500 тисяч гривень і не має претензій до обвинуваченого. Крім того, Мишуткін заявив, що не бачить сенсу позбавляти Файнгольда свободи і вважає достатнім позбавити його водійських прав.

Ще 125 тисяч в сукупності отримав батько загиблої мотоциклістки Олександр Гоппе. Однак він наполягає на повному задоволенні свого цивільного позову в 500 тисяч гривень, оскільки кошти необхідні на лікування матері загиблої мотоциклістка, яка є інвалідом і в даний час лежить у лікарні.

"Мене самого вже треба лікувати, - сказав Гоппе, аргументуючи суму компенсації. - А покарання має бути таким же, як якби я зробив те ж саме по відношенню до його (Файнгольда) родини".

З огляду на відшкодування моральної шкоди та відсутність судимості, представник прокуратури пом'якшив вимоги і зажадав 3 роки тюремного ув'язнення для Файнгольда з трирічним позбавленням прав на водіння автомобіля. Зі свого боку захист знову попросив суд враховувати стан здоров'я обвинуваченого і відстрочити виконання вироку на 2 роки.

У заключному слові Файнгольд також попросив суд бути поблажливим і не позбавляти його волі.

Оголошення вироку відбудеться 6 листопада об 11 годині.

Нагадаємо, що раніше сторона обвинувачення наполягала на 6 роках тюремного ув'язнення Віталія Файнгольда з позбавленням водійських прав строком на 3 роки. Захист просив суд зменшити термін ув'язнення до 3-х років з відстрочкою виконання вироку на 2 роки.

Аварія за участю "Бентлі" Віталія Файнгольда відбулася проти ночі на 16 вересня 2008 року в районі залізничного вокзалу Сімферополя. Дорога іномарка сина Йосипа Файнгольда - депутата міськради Сімферополя від партії "Союз", буквально розірвала мотоцикл "Сузукі Бандит", яким керувала 25-річна Ганна Мишуткіна, відома в байкерських колах під ніком "Нікіта".

У ході розслідування ДТП були проведені відповідні експертизи, які показали - швидкість депутатського "Бентлі" в момент аварії перевищувала 171 км / ч. Тим часом, в інтерв'ю журналістам Йосип Файнгольд заявив, що його син рухався на допустимій швидкості, не більше 60 - 80 км / ч.

Розслідування аварії проводилося майже рік. У результаті Віталію Файнгольду висунули звинувачення за статтею 286 ч. 2 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті). Цей злочин карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Читайте також:

Син депутата збив дівчину-байкера на швидкості 171 км/год

За сина депутата, який насмерть збив байкершу, взялася прокуратура

Син депутата, який вбив дівчину, досі на волі

Сина депутата, який збив дівчину-байкера, відпустили (відео)

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: