Звіт МВФ: Україна – найбідніша країна Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За розміром офіційної середньої зарплати Україна також посідає останнє місце.

Україна є найбіднішою країною Європи згідно з новим звітом Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомив економіст, керівник приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць у Facebook.

"Відновив інфографіку, яка з першого погляду показує економічну ситуацію в Україні та де ми перебуваємо порівняно з іншими країнами. У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення нас обійшла Молдова, а ми обійшли Папуа Нову Гвінею", - написав Компанієць.

Він зазначив, що в новому звіті Фонд не тільки збільшив показник ВВП України, а й було переглянуто ВВП й інших країн. Зокрема, кардинально були змінені показники Молдови, що призвело до істотного поліпшення її результатів. Тепер Молдова посідає 133-тє місце в світі з 2694,469 долара ВВП на душу населення, а Україна – 134-те місце у світі з 2656,01 дол. ВВП на душу населення. Офіційна зарплата в Молдові також виявилася істотно вищою, ніж в Україні.

Так, середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року в Молдові становила 375,82 долара, в Україні - 325,53 долара (8529 грн). "За розміром офіційної середньої зарплати Україна також посідає останнє місце в Європі", - зазначив Компанієць.

Згідно оновлених даних МВФ, Україна є найбіднішою країною Європи. ... Оновив інфографіку, яка з першого погляду показує...

Опубліковано Volodymyr Kompaniiets П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз зростання темпів економіки України. Окрім цього, передбачається, що в країні зросте безробіття. 

ВідеоВ бідній країні не може бути високих пенсій – Загородній

Залиште свій коментар

Вибір редакції