Звітуючи про охорону здоров'я, Кільчицька "загубила" 76 млн

На переконання Дмитра Андрієвського, адміністрація мера заплуталась у власних бюджетних маніпуляціях. У результаті у лікарнях немає коштів на найнеобхідніші ліки.

Звітуючи про стан справ у галузі "Охорона здоров’я", Ірена Кільчицька зменшила заборгованість КМДА перед столичними медиками на 76 мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю журналістам заявив один із лідерів Блоку Віталія Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

"Згідно зі звітом, розданим депутатам, борг перед медиками станом на початок цього року становив 206 мільйонів гривень. Однак аналіз виконання столичного бюджету дає іншу цифру – 282,3 мільйона. Різниця у 76 мільйонів – свідчення безладу, що панує у керуванні містом. У результаті у лікарнях немає коштів на найнеобхідніші ліки та харчування хворих", - повідомив опозиційний політик.

На переконання Дмитра Андрієвського, адміністрація Черновецького заплуталась у власних бюджетних маніпуляціях. "Права рука в адміністрації не знає, що робить ліва. А оскільки столичний бюджет керується вручну, то "випадково" губляться десятки мільйонів коштів киян", - зазначив Андрієвський.

Стверджуючи, що за 5 місяців поточного року галузь профінансована на 92%, заступник мера також ввела киян в оману. "Насправді борги у сфері охорони здоров’я за п’ять місяців становлять 164,6 мільйона, а фактичне фінансування галузі – 80,5%", - наголосив депутат.

"Саме тому прийняття звіту про виконання бюджету без обов’язкового аудиту, за яке проголосували депутати Блоку Черновецького, ГАКу, Партії регіонів є не просто грубим порушенням вимог Бюджетного кодексу, а намаганням прикрити управлінські недоліки та можливі зловживання", - підкреслив Андрієвський.

Читайте також:

КРУ: у Черновецького розтринькали майже 22 мільйони

Київрада оголосила війну алкоголікам й наркоманам

Держбюджет України у першому півріччі перевиконано

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: