Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зюбіна, Сеїтаблаєв, Хливнюк та інші відомі українці підтримали Сенцова на Майдані Незалежності

У центрі Києва відбулося читання творів політв’язня.

На 27-й день голодування режисера Олега Сенцова зірки кінематографа влаштували акцію на Майдані Незалежності. Відомі актори театру, радіо та телебачення читали оповідання, написані самим Сенцовим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Римма Зюбіна, Ахтем Сеїтаблаєв, Андрій Хливнюк, Сергій Кузін та інші декламували уривки з восьми надрукованих оповідань Сенцова. Це автобіографічні розповіді про життя, з яких видно, як формувалась особистість режисера. Написані вони просто, по-людськи.

Зірки, які сьогодні читали оповідання Сенцова, не знайомі з ним особисто, але кажуть, що за цими розповідями можна легко зрозуміти, як формувався його характер. "Драматургія Олега вся цікава. Тут два уривка, один присвячений дитинству, навчанню в школі, родині. Це такі етапи життя людини, яка шукала себе. І, на мою думку, знайшла", - каже актор Ахтем Сеїтаблаєв. "Я знаю, що зараз у тюрьмі Олег написав нові оповідання, новий роман, нові кіносценарії. Я сподіваюся, що дуже скоро він вийде і продовжить свою творчу діяльність", - зізналася кінопродюсер Анна Паленчук.

ВідеоВідомі українці зачитали оповідання Сенцова у 27-й день голодування режисера

Римма Зюбіна, Ахтем Сеїтаблаєв, Андрій Хливнюк, Сергій Кузін та інші декламували уривки - усього надрукованих оповідань 8. Це автобіографічні розповіді про життя, з яких видно, як формувалась особистість режисера.

Відомі українці зачитали оповідання Сенцова у 27-й день голодування режисера

Залиште свій коментар

Вибір редакції