Зюганов агітує українців проти НАТО

Геннадій Зюганов закликає українську громадськість протидіяти курсу на приєднання країни до НАТО.

Антинатовські настрої в Криму (Фото: www.shtogrin.ru)
Лідер російських комуністів повчає українську громадськість, що за допомогою НАТО американці намагаються встановити світову гегемонію. (Фото: www.shtogrin.ru)
Лідер Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ), депутат Державної Думи РФ Геннадій Зюганов закликає українську громадськість протидіяти курсу на приєднання країни до НАТО, яке, на його думку, "загрожує національному суверенітету і ефективному соціально-економічному розвитку України".

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Кримської організації Компартії України, про це Геннадій Зюганов заявив сьогодні в Сімферополі під час відвідування "Музею пам`яті жертв американського імперіалізму", відкритого напередодні кримськими комуністами.

За словами керівника російських комуністів, американці намагаються встановити власну світову гегемонію, "ворожу всьому світові: і Україні, і Росії, і об`єднаній Європі, і Латинській Америці". Ідеї, що лежать в основі стратегії американської адміністрації, Геннадій Зюганов назвав "блюзнірськими й такими, які не можуть бути реалізованими".

За його словами, "подібні плани впродовж людської історії неодноразово намагалися здійснити завойовники, які прагнули до світового панування, починаючи з Александра Македонського і закінчуючи Наполеоном і Гітлером. Але імперії, побудовані ними шляхом насильства і жахливих злочинів, впали, оскільки придушення свободи інших народів, відмова їм у праві на самостійний розвиток заради благоденства завойовників, є протиприродним".

Українському суспільству, наголосив Геннадій Зюганов, слід пам`ятати, що ”американську воєнщину” важко виштовхнути звідти, куди вона зуміла залізти зі своєю зброєю.

Тому обов’язок усіх прогресивних громадських сил не допустити присутності в Росії, Україні й Білорусі натовських військ, переконаний лідер російських комуністів.

Після відвідування "Музею пам`яті жертв американського імперіалізму" голова КПРФ і перший секретар кримського Рескому КПУ Леонід Грач поклали квіти до пам`ятника Володимиру Леніну. Крім того, вони поклали квіти до пам`ятника Юрію Богатікову, "чия творчість є зразком інтернаціоналізму, людської чесності й вірності соціалістичним ідеалам", - повідомили в Рескомі КПУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: