Зюганов закликав Україну об’єднатися з Росією та Білоруссю

Лідер російських комуністів заявив, що возз’єднання і взаємодія Росії, України і Білорусі є головним стратегічним завданням.

Лідер Комуністичної партії Російської Федерації, депутат Держдуми РФ Геннадій Зюганов виступає за возз’єднання Росії, України і Білорусі, вважаючи, що таким чином колишні союзні республіки будуть більш конкурентоспроможними в Європі і в цілому - в світі.

Про це він сказав на прес-конференції в Сімферополі 17 серпня.

"Я вважаю: наша спільна трагедія, що в 1991 році ми не вберегли єдину країну. Для мене росіяни - це великороси, малороси і білороси. Я вважаю, що головна трагедія наших народів - розділення, яке тоді відбулося. Воно протиприродне, аномальне, аморальне, а багато в чому - злочинне. Тому возз’єднання і взаємодія Росії, України і Білорусі для мене є головним стратегічним завданням. Невипадково я щороку приїжджаю до Криму, до України, до Білорусі й усе роблю для того, щоб зростити порвані судини, вузли і нікому не платити свого роду дань. На жаль, за той розвал ми всі платимо страшну, страшну дань", - сказав лідер КПРФ.

На думку Зюганова, у Росії, України і Білорусі не буде "історичного майбутнього", якщо вони не об’єднаються.

"Якщо ми складаємо (потенціали) - ми конкуренти (в світі і в Європі), ми в змозі мати колосальний потенціал і бути суб’єктами світової історії. Якщо ні, по черзі експлуатуватимуть і величезну, багату надрами Росію, і щиру Україну, і славну, працелюбну Білорусь - і ніякої перспективи, що ми будемо суб’єктами цієї великої політики - ні, ми будемо обслуговуючим персоналом", - сказав лідер КПРФ.

"Я наполегливо закликав і закликаю російські, українські, білоруські влади все зробити для того, щоб зростити порвані вузли і судини", - сказав Зюганов.

Нагадаємо, колега Зюганова по російській Держдумі, скандально відомий політик Володимир Жириновський днями заявив, що Росія повинна припинити всіляку допомогу іншим країнам, у тому числі навіть найближчим - Україні і Білорусі.

"Нам це не потрібно. Ми не повинні годувати Білорусь. Ми вже втратили там 50 млрд доларів. Україні обіцяємо 40. Це що, 10 копійок, чи що? І так ми робимо 100 років. Ось причина наших невдач ", - наголосив він.

Читайте також:

Жириновський: досить годувати Україну і Білорусь

Лужков переселить до Севастополя російських пенсіонерів з Крайньої Півночі

Правозахисник, якого не пустили до Росії, вимагає від Кремля пояснень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: