Українська вакцина від пташиного грипу

Держдепартамент ветеринарної медицини почав промислове випробування вітчизняної вакцини проти пташиного грипу.

Птахи
Архів
Українські ветеринари пробують самотужки боротися з пташиним грипом. (Фото: gazeta.lviv.ua)

Державний департамент ветеринарної медицини почав промислове випробування вакцин проти високопатогенного грипу птиці, розроблених вітчизняними виробниками. Про це сказано в повідомленні департаменту.

Ветеринарні служби з 10 липня почали вакцинацію птиці в селах Василівка й Новопокровка (Херсонська область), при цьому вакцинація проводиться препаратами виробництва Інституту експериментальної та клінічної ветеринарної медицини (вакцина "Авіфлувак-Ієквм") і корпорації "Укрзооветпромпостач" (вакцина "ГРИПТАВАК-H5N1").

Ці вакцини раніше пройшли попередні випробування в лабораторних умовах. 

Пташиний грип
(vetcontrol.org)

У департаменті уточнили, що випробування вакцини проводяться після попереднього вивчення епізоотичної ситуації щодо пташиного грипу в цих населених пунктах і прилягаючих водоймах шляхом проведення обстежень поголів'я домашньої, синантропної й дикої птиці, крім цього, були проведені відповідні лабораторні дослідження цієї птиці Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики й ветеринарно-санітарної експертизи.

Останній спалах пташиного грипу в Україні був зафіксований у червні 2006 року в селі Піски Буринского району Сумської області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: