Українці можуть залишитися без ліків

Українські фармацевти обіцяють припинити виробництво ліків.Одну із ліній зупинив борщагівський хіміко-фармацевтичний завод.

Українські фармацевтичні фабрики обіцяють припинити виробництво ліків. Сьогодні одну із ліній зупинив борщагівський хіміко-фармацевтичний завод. У такий спосіб вітчизняні виробники хочуть привернути увагу керівників держави, вони просять захистити їх від рейдерських атак, які останні півроку посилились ще більше.

Це вимушений крок, кажуть на заводі. Хоча б у такий спосіб сподіваються привернути увагу до свого лиха. Підприємство потерпає від рейдерських атак, каже його директор Людмила Безпалько. Кілька тижнів тому суд наклав арешт на акції підприємства.

Негаразди спіткали саме успішні заводи, які працюють за європейськими стандартами.

Більшість з них розсташовані в Києві. Вони виготовляють 70 відсотків українських ліків. Якщо заводи справді зупинять виробництво - українці змушені будуть купувати дорожчі іноземні аналоги.

Хто саме і з якою метою намагається захопити підприємства, самі виробники зі стовідсотковою впевненістю сказати не можуть.

З проханням про захист фармзаводи звертались до всіх владних і правоохоронних структур, але допомоги досі не отримали. Про біди виробників ліків Міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв, як сам зізнався, вперше почув тільки сьогодні.

ВідеоФармацевти попереджають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: