В Осетії людина захворіла на сибірську виразку

У Північній Осетії зафіксований випадок захворювання сибірською виразкою.

У Північній Осетії зафіксований випадок захворювання сибірською виразкою. Як повідомили в прес-службі головного управління МНС Росії по Північній Осетії, діагноз "сибірська виразка" був поставлений 54-річному пацієнтові лікарні Владикавказу Павлу Рамонову.

За словами лікарів, Рамонов був госпіталізований з підозрою на сибірську виразку 24 жовтня. Встановлено, що три тижні тому він брав участь в обробленні м'яса, завезеного з Труновського району Ставропольського краю.

За словами співробітника прес-служби, медики оглянули п'ять осіб, які брали участь в розділі туші, а також співробітників пункту, на який були завезені тварини із Ставрополя.

"Всі оглянуті і визнані здоровими", - підкреслив співбесідник агентства. Крім того, проводиться комплекс лабораторних досліджень аналізів, узятих у громадян, які контактували з хворим і з сирим м'яса.

"Розслідування інциденту продовжується, ситуація контролюється службою медичного захисту головного управління МНС Росії по Північній Осетії", - сказав представник МНС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: