Вакцина для життя?

У найближчий понеділок американський суд приступить до розгляду позову батьків хворих на аутизм дітей до уряду США.

На думку позивачів, причиною розвитку важкого захворювання стали вакцини, що містять ртуть.

В даний час число таких позовів в США наближається до п'яти тисяч. Таким чином, розгляд, що відкривається у понеділок, стане першим в довгій череді процесів.

Батьки хворих, об'єднані в Національну асоціацію аутизму, зв'язують епідемію аутизму в Північній Америці з тривалентною вакциною проти кору, краснухи і свинки, що містила ртутний консервант тімерозал.

Так звана «прищепна теорія аутизму » була знехтувана більшістю учених після того, як п'ять масштабних епідеміологічних досліджень, проведених в США і Канаді, показали, що поширеність аутизму серед щеплених і не щеплених дітей приблизно однакова.

Проте, супротивники вакцинації продовжують рахувати щеплення основною причиною захворювання. Вони вказують, зокрема, на те, що неврологічні розлади, характерні для отруєнь ртуттю, починалися у дітей, яким пізніше був діагностований аутизм, відразу після щеплень з тімерозалом. У організмі у багатьох з цих дітей були зафіксовані небезпечні концентрації ртуті, що багато разів перевищують гранично допустимі норми.

Багато батьків хворих вважають, що дані досліджень, що свідчать про відсутність причинно-наслідкового зв'язку між щепленнями і вакцинацією, були підтасовані під тиском уряду, який тісно пов'язаний з фармкомпаніями.

У липні 1999 року американський уряд призвав виробників вакцин відмовитися від використання препаратів, що містять тімерозал. В даний час ця речовина застосовується в США тільки у вакцинах проти грипу. Цей захід, однак, не вплинув на стійке зростання числа хворих на аутизм дітей, що продовжується в США впродовж декількох десятиліть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: