Агенства підбирають непрофесійних нянь, щоб заробити більше грошей

Агенства не перевіряють документи майбутніх нянь і зумисне набирають нефахових, щоб вони частіше мінялися, - тоді в агентів більші доходи.

Працюючі батьки все частіше зіштовхуються з проблемою пошуку няні. Звертаються до агенції, там підбирають кандидатуру, але потім виникають різні нехороші інциденти. Виявляється, агенції вигідно, коли няні часто змінюються.

Щоб зареєстрували в агенції, треба принести паспорт, диплом, ідентифікаційний код, трудову, фото і бажано - рекомендацію та медичну книжку. Але для агентів головне - наявність цих документів, а не їх достовірність.

Більшість агенцій займаються тим, що збирають усіх охочих і відправляють їх до клієнтів. Відбір мінімальний і жодних гарантій. Деякі фірми навіть адресу змінюють ледь не щомісяця. Влаштували десяток нянь, зібрали гроші, мінімально це тридцять відсотків від зарплати, і зникли.

Та й договори, які агенції пропонують підписувати, складені абияк. Юрист одразу підмічає - не на користь батьків.

Юрист радить самому складати договір. І бажано, щоб він був цивільно-правовий, а не трудовий. У ньому можна вказати усі вимоги до няні і відразу ж встановлювати відповідальність за їх невиконання.

Один зі способів перевірити свою нянечку на надійність – це зазирнути у чорний список. Тут незадоволені матусі викладають усі огріхи нянь.

Та не варто на сто відсотків покладатися на викладене там. Адже керівництво сайту не перевіряє достовірність інформації. Варто прослідкувати за нянею і робити це можна навіть на роботі.
Один зі способів контролю, встановити вдома відео-спостереження.

Задоволення не з дешевих від 120 доларів плюс абонплата - 90 гривень щомісяця.
Але це - майже стовідсоткова запорука надійності. Камеру можна встановити будь-де.

Та юристи стверджують, перш ніж спостерігати за кимось і записувати відео-компромат навіть у себе вдома, варто повідомити про це людині.

У деяких випадках потрібно брати згоду, для того, щоб мінімізувати всі ризики, які можуть виникнути у зв’язку з такими діями, краще було би закріплення цього в договорі.

Людина, яка прийшла працювати і прагне залишитися в родині, навряд чи заперечуватиме проти відео-спостереження.

І це - додаткове свідчення порядності няні. Якщо ж встановлювати камери задорого – можна обійтися звичайним диктофоном.

А про всі труднощі, з якими зіткнулися матері, які користувалися послугами нянь, дивіться у відео ТСН.Варти.

Читайте також:

Як знайти добру няню? (відео)

Нянька загойдала немовля до смерті через відмову їсти

У США 4-річний малюк розстріляв няню

Жінка вбила немовля уколом з невідомими ліками

ВідеоЯк вибрати няню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: