Бабусі влаштували "війну" через опіку над онукою

За законом опікуна призначає виконавчий комітет міської ради.

Маленька дівчинка стала причиною сварки у родині. Торік у серпні в автокатастрофі загинули її батьки та старша сестра. Вижила – лише Даринка. І доки дитина у реанімації боролася за своє життя – війну за неї розв'язали дві бабусі.

За законом опікуна призначає виконавчий комітет міської ради. Посадовці збиралися двічі, довго міркували над делікатною справою – і зрештою - з огляду на поважний вік обох бабусь і їхні непрості стосунки - віддали дитину під опіку рідній тітці по материнській лінії, яка живе в Росії. Заради маленької Даринки - родина готова переїхати жити в Україну.

У селищі ходить слух, що бабуся, яка забрала собі дитину, має намір віддати її у молоду сім'ю. Вона цю інформацію спростовує.

Побачитися з Даринкою – бабуся нікому не дозволяє. Сторонніх, а тим більше колишніх рідних - у будинок не пускає.

Психологи б'ють на сполох. Все частіше дорослі, вирішуючи начеб-то дитячі питання – власне про дітей – і забувають.
Судитися чи ні - у такій ситуації - вирішувати лише людям, кого стосується справа. Шанси виграти - є у кожного. Але слід пам'ятати, що рішенння на користь однієї з родин - не гарантує, що дитина житиме у них. За статистикою - 80 відсотків рішень в Україні не виконуються. Суди ж тривають роками. Простіше забути про власні амбіції і сісти за стіл переговорів. Це варто зробити насамперед заради дитини.

За останніми даними суд ухвалив рішення, що Даринка має жити в рідної тітки - по материній лінії. Та приїхала з Росії на судові слухання, отримала офіційні права опікуна і викрала дитину в бабусі. Вивела через запасні двері будинку і відразу - на потяг у Росію. Тепер обидві сторони заявляють про готовність домовитися, щоби Даринка час до часу навідувалась і до Кіровограда.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН. Варта:

Читайте також:

В Алабамі чоловік розстріляв своїх родичів

Влада Малайзії пропонує другий медовий місяць безкоштовно

В Австралії туристку зґвалтували прямо в номері, поки її чоловік спав поруч

ВідеоБабусі влаштували "війну" через опіку над онукою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: