Обіцяні владою зони для вигулу собак - досі на папері

Інформаційних знаків, де можна вигулювати тварин, практично немає. І власникам собак часто доводиться вислуховувати образи від інших мешканців міста.

У Києві катастрофічно не вистачає майданчиків для вигулу собак. Ті що діють, часто не відповідають нормам положення про розташування цих територій, і стають яблуком розбрату для власників собак й інших мешканців міста.

Інформаційних знаків, де можна вигулювати тварин, практично немає. Власники собак скаржаться, що вже втомилися від постійного непорозуміння та безпідставних образ з боку оточуючих.

Згідно з правилами, мінімальна відстань від майданчиків для вигулу тварин до дитячого майданчику, або до будинку, має становити 25 метрів. Але облаштування зон вигулу часто залишається на папері. Водночас кожен власник тварини сплачує за неї щомісячний податок.

У Центрі ідентифікації тварин кажуть, що за ці гроші передбачаються зокрема і такі послуги як виділення зон для вигулу тварин і створення майданчиків для дресирування.

Лише потенційно небезпечних собак щороку збирають понад 13 тисяч гривень тільки за реєстрацію. Але у Центрі ідентифікації запевняють, ці кошти йдуть виключно на реєстраційну документацію - жетон, номер і картка.

Натомість, щомісячний податок на свого пухнастого друга лише з собак великих і небезпечних порід становить більш як 20 тисяч гривень. І 50 % цих коштів має йти на облаштування майданчиків для вигулу і дресирування тощо.

Про те, де можна вигулювати свого улюбленця, дивіться у сюжеті ТСН.варти.

Читайте також:

ТСН.Варта: Як захистити себе від нападника на вулиці

Квартирні аферисти полюють на паспорти своїх жертв

Батьки недооцінюють небезпеку іграшок

Як у вітчизняних барах і ресторанах обманюють клієнтів

ВідеоДе гуляти зі своїм собакою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: