Київська сім'я 10 років відстоює право на квартиру

Голодувальникам на сходинках київської влади чиновники обіцяли розібратись. Уже два роки як розбираються. Рішення суду – просто папірець.

Навіть відповідальний за виконання судових рішень міністр визнає, що ігнорування вироків стало масовим явищем в Україні. Як відстояти правду вже після судового процесу.

Життя столичних двійнят Семена та Тимофія - справжній докір системі правосуддя в Україні. Від дня їх народження і усі їхні 10 років багатодітна родина Чудакових домагається гарантованої судом і обіцяної владою оселі для цих дітей.

Олена Чудакова – мама – розповідає: "Ми живемо у кімнаті з двома дітьми вчотирьох у 13 метрах. Житлові умови не дозволяють нам поставити письмові столи діти вимушені робити тут уроки на кухні ви бачите ні світло".

Купити нової квартири родина не може. Зраділи, коли почули, що столична влада усім таким сім'ям, які стоять у житловій черзі - надає квартири позачергово.

Дрібні чиновники натякали Чудаковим про те, що все таки треба підплатити за законне фактично отримання житла але на той час грошей у нас таких не було.

Вони не дали хабара тоді. Не дочекавшись від чиновників гарантованого їм житла вирішили чинити за законом - пішли до суду. Спочатку районного, згодом аж до Верховного дійшли - і виграли усі процеси проти київських чиновників. Проте виявилось - змусити українського посадовця - реалізувати право дітей - не в силах навіть суд. Ірена Кільчицька так і заявила, що їхнє рішення суду нічого не варте. Просто надає їм теоретичне право.

Усі ці 10 років квартирної судової тяганини житлове управління Києва, якому належало реалізувати право дітей на оселю , очолює одна і та ж людина - Михайло Голиця. Він каже, що до університету теж всі хочуть поступити, але є черга.

Про те, як київські високі і дрібніші київські чиновники "поважають закони і чергу", а також про людину, яка виграла суд, дивіться у відео ТСН-Варти.

Читайте також:

Депутати Верховної ради розіграли квартири у лотерею

Вкладники "Надри" зможуть обміняти депозити на квартири

В Україні шахрайством відбирають квартири у божевільних

Кияни почали продавати квартири по частинах

ВідеоЖитло і хабарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: