На зборі грошей на лікування дітей наживаються шахраї

Навіть батькам хворої дитини не можна довіряти, коли йде мова про благодійні пожертвування.

Попри кризу, українці залишаються добрими і поважають благодійність. Однак шляхетні наміри треба ще й захищати. Треба протистояти шахраям, що наживаються на доброчинності.

Історія хворого хлопчика Данила приголомшила усе місто. Його рідні збирали гроші на лікування лейкемії. Раптом дізналися, що шахраї під їхню історію відкрили рахунок і собі збирають пожертвування.

До такого способу махлярі найчастіше вдаються, щоб збагатитися на чужому горі. Та родина Данила одна з небагатьох, хто дізнався про шахрайство. Більшість навіть не здогадуються, що на їхній біді заробляють.

Один зі шляхів допомогти хворій дитині – це покласти гроші на її банківський рахунок.

Відкриваємо анкету, ось реквізити банку та номер банківського рахунку, зараз спробуємо перевірити чи дійсно цей рахунок відкритий у благодійних цілях.
Телефонуємо до відділення банку і дізнаємося всі деталі про людей, які відкрили рахунок.

Щоправда, розголошувати такі дані банк може - якщо дозволили рідні хворого. Для цього вони мають залишити інформацію про діагноз та місце лікування. Якщо ж з'ясується, що благодійний рахунок відкрили шахраї, то рахунок закриють.

Але вочевидь не всі допомагають, адже Данилова мати зверталася до відділення свого банку, але виявилося, що все це – таємниця банку, якою і користуються шахраї.

Окрім того, шахраї створюють електронні, так званні Веб-гаманці, куди їм падають грошенята від благодійників.

Якщо ви хочете віддати свої гроші тим, хто їх справді потребує, найнадійніше - звернутися до волонтера, який допомагає саме цьому нужденному. Або ж - радять самі волонтери - поговорити з його лікарем. Адже навіть батькам не завжди можна довіряти.

Історія Данила - попри все - закінчилася хеппі-ендом. Гроші вдалося зібрати і дитину вдало прооперували в Ізраїлі. Хоча аферистів так і не знайшли. Невідомо і скільки їм вдалося заробити.

Золоте правило для тих, кому потрібні гроші й тих, хто готовий їх пожертвувати, - будьте пильними.

Детальніше про шахраїв, які прикриваються благодійниками, у відео ТСН-Варти.

Читайте також:

Шахраї виманюють гроші у користувачів Facebook

Чоловік чекає на операцію на серці вже 10 років

В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

ВідеоШахраї наживаються на хворих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: