За 10 несплачених штрафів у водіїв забирають автомобіль

Якщо водій порушує правила дорожнього руху та не платить штрафи, державна виконавча служба видає постанову про арешт його автомобіля.

Державтоінспекція та виконавча служба почали забирати в українських водіїв автомобілі. До "чорного списку" потрапляють порушники правил дорожнього руху, які не сплатили понад 10 штрафів.

Державна виконавча служба видає постанову про арешт автомобіля, його примусово відправляють на штраф-майданчик, де воно стоятиме доти, поки власник не сплатить усі штрафи до копійки.

Під час арешту авто оглядають разом з понятими та фіксують кожну тріщинку. Це обов'язкова умова при вилученні машини. До речі, понятих може обирати сам боржник. Він також вирішує, як потрапить машина на штраф майданчик. Найдорожчий шлях евакуатором – 10 гривень за кілометр. Або безоплатний сервіс ДАІ – інспектор за кермом.

Лише на Дніпропетровщині у "чорному списку" понад півсотні водіїв. Їх загальний борг – майже чверть мільйона гривень. На кожного з боржників нині полює виконавча служба. Деталей роботи не розголошує.

Втім юристи радять не підкорятися мовчки державним виконавцям. Їх постанову можна оскаржити в суді з великими шансами на успіх. Автомобіль не можуть забрати, якщо боржник їздить за довіреністю. Також державному виконавцю замість машини можна віддати, наприклад, пилосос – у боржника є першочергове право на вибір майна, яке буде заарештовано.

Чи можуть злісні боржники залишитися на колесах, дивіться у сюжеті ТСН.варти:

Дивіться інші сюжети "вартових" ТСН:

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

Як уберегти своє авто від неякісного пального

Бомбосховища в Україні розраховані менш ніж на 15% населення

Українські атракціони травмують і навіть вбивають

ВідеоНоу-хау від української ДАІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: