Українці борються з неправильно припаркованими авто

Серед поширених способів псування авто: дряпання і підпал.

Актуальна проблема великих міст України - мінімум території для паркування машин. Стоянок замало, місцева влада неповоротка, тому водії самі захоплюють місця під стоянку.

Кияни винайшли спосіб боротися із цим лихом - вони спалюють неправильно запарковані автомобілі. Поки що рекорд: п'ять дорогих іномарок - менше, ніж за чотири години. Ми підкреслюємо, що цей спосіб - незаконний, але проблему слід розв'язувати негайно.

Суперечки між пішоходами та водіями – тема не нова. Утім чимраз вона стає гострішою. Пенсіонер Владислав Костянтинович із неправильно припаркованими бореться епістолярно.У записках він їм нагадує – менше як за 5 метрів він стіни жилого булинку залишати машини – забороняється.

Тих, кому не вистачає місця у Києві тисячі і вони скрізь. На тротуарах, на проїзжих частинах і навіть на газонах. Поки влада шукає вихід – за діло береться народ.

Покарання за боротьбу із неправильним паркуванням починається з мінімального штрафу. Це приблизно від восьми до сімнадцяти гривень. Власне саме неправильне паркування в Україні може коштувати від 255 до 340 гривень. Ще дорожче - будівництво нових парковок. І поки у нас сушать мізки - де взяти грошей - у Кореї, це до прикладу, займаються оптимізацією. Майже біля кожної офісної будівлі у них етажерки.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН.Варта:

Читайте також:

Як уберегти своє авто від неякісного пального

Залишене авто під під'їздом неможливо вберегти від крадіїв

Українці стали купувати у 2,5 рази менше нових авто

Продажі авто в Україні підвищились на 16%

ВідеоПідпал авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: