Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна підраховує прибуток від вакцинації під час грипу

За час свинячого грипу, прибутки тільки від продажу Таміфлю вираховуються мільярдами доларів.

Перша хвиля епідемії смертоносного грипу минула і тепер, заспокоївшися, можна раціонально розібратися, в чому нас обманули і що нам робити з наступними спалахами хвороби.

За час свинячого грипу, прибутки тільки від продажу Таміфлю вираховуються мільярдами доларів. Цей препарат, розроблений ще 2005 року на замовлення Пентагону для боротьби з іншим вірусом грипу - пташиним - зараз намагаються представляти ледве не панацеєю у перемозі над грипом свинячим.

Загалом - спосіб дії азальтамавіру мало вивчений, і має багато побічних дій - нудоту, діарею, зневоднення організму. В Україні препарат також показав себе далеко не панацеєю - наприклад, на Львівщині, де азальтамавір досить активно використовували під час лікування хворих на грип, померли 95 людей. Майже всіх їх лікували, закупленим державою таміфлю. То ж нова панацея від свинячої пошесті, вважають у керівництві країни - вакцинація.

І Всесвітня організація охорони здоров'я - відразу ж запропонувала допомогу. П"ять мільйонів безкоштовних доз пандемічної вакцини, але - на дивних умовах: від МОЗ України потрібен потрібен лист про наміри. Лист про наміри відображає наміри Уряду вдатися до вакцинації, означає в той самий час, що країна бере на себе відповідальність не мати претензії до виробників у випадку, якщо щось відбудеться, тому що це перекваліфіковано ВООЗ.


Але що за вакцину готова подарувати Україні Всесвітня організація охорони здоров'я - не знають навіть у її представництві.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСНВарта:

Читайте також:

Рада вирішила виділити на боротьбу з грипом тільки 200 млн грн

Рада знову не дала мільярд гривень на боротьбу з грипом

Грип забрав життя 445 українців

Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

Відео Прибуток від вакцинації

Залиште свій коментар

Вибір редакції