Україна підраховує прибуток від вакцинації під час грипу

За час свинячого грипу, прибутки тільки від продажу Таміфлю вираховуються мільярдами доларів.

Перша хвиля епідемії смертоносного грипу минула і тепер, заспокоївшися, можна раціонально розібратися, в чому нас обманули і що нам робити з наступними спалахами хвороби.

За час свинячого грипу, прибутки тільки від продажу Таміфлю вираховуються мільярдами доларів. Цей препарат, розроблений ще 2005 року на замовлення Пентагону для боротьби з іншим вірусом грипу - пташиним - зараз намагаються представляти ледве не панацеєю у перемозі над грипом свинячим.

Загалом - спосіб дії азальтамавіру мало вивчений, і має багато побічних дій - нудоту, діарею, зневоднення організму. В Україні препарат також показав себе далеко не панацеєю - наприклад, на Львівщині, де азальтамавір досить активно використовували під час лікування хворих на грип, померли 95 людей. Майже всіх їх лікували, закупленим державою таміфлю. То ж нова панацея від свинячої пошесті, вважають у керівництві країни - вакцинація.

І Всесвітня організація охорони здоров'я - відразу ж запропонувала допомогу. П"ять мільйонів безкоштовних доз пандемічної вакцини, але - на дивних умовах: від МОЗ України потрібен потрібен лист про наміри. Лист про наміри відображає наміри Уряду вдатися до вакцинації, означає в той самий час, що країна бере на себе відповідальність не мати претензії до виробників у випадку, якщо щось відбудеться, тому що це перекваліфіковано ВООЗ.


Але що за вакцину готова подарувати Україні Всесвітня організація охорони здоров'я - не знають навіть у її представництві.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСНВарта:

Читайте також:

Рада вирішила виділити на боротьбу з грипом тільки 200 млн грн

Рада знову не дала мільярд гривень на боротьбу з грипом

Грип забрав життя 445 українців

Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

ВідеоПрибуток від вакцинації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: