Нічне дозвілля молоді: пиво і танці

Психологи радять батькам організовувати дозвілля своїх дітей - ходити з ними до театрів, у походи, займатися спортом. Бо потім буде пізно.

Вже кілька разів політики пропонували в різних містах запровадити комендантську годину для дітей та підлітків. Дійсно, багато юнаків проводять своє нічне дозвілля з пивом або навіть з більш міцними напоями. Хоча хтось - із танцями і спортом.

Міські хлопці не приховують, що випивка для їхньої компанії – це норма. Чесно зізнаються, що батьки вечірок не схвалюють, але у більшості на це не зважають. Питають: а що робити?

Психологи застерігають від хаотичного відпочинку молоді насамперед батьків. Кажуть, якщо немає організованого і цікавого дозвілля у 20 років, у 30 це може вилитися у депресії та розлади в сімейному житті

Адже дозвілля як ніщо інше формує характер людини. "Якщо дитина росте в атмосфері, коли батьки крім телевізора, або крім пияцтва, або крім кафе нічого іншого не пропонують сім'єю, то ми не можемо очікувати від дитини що вона буде по іншому вести себе у дорослому житті", - застерігають експерти.

Вони радять повести дитину в театр, записати в якусь студію, чимось зацікавити. Підійде, наприклад, той же спорт або туризм. Не потрібно великих грошей, щоб разом із дитиною ходити історичними місцями, кататися на велосипеді, із рюкзаком вивчати краєвиди.

У селі ж саме батьки мають наполягати на організації культурного дозвілля молоді, і спонукати, наприклад, школу до відкриття гуртків. Тож фахівці радять - варто перейматися дозвіллям власної дитини вже зараз, щоб не було пізно потім.

Нічне дозвілля молоді: дивіться відеосюжет ТСН.варти

Дивіться інші сюжети "вартових" ТСН:

Як вберегти свій слух у гучному місті

Курці стали "кастою недоторканих" в Україні

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

Як захистити себе від шахрайства в магазинах

ВідеоЩо роблять діти уночі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: