Клієнтам дрібних страхових компаній не виплачують відшкодування

Страхові компанії банкротують і відмовляються платити клієнтам. Як добитися відшкодування - дізнавалися вартові ТСН.

Багато дрібних та середніх страхових компаній готові нині продатися великим страховикам. Хто не встигне, буде змушений ліквідуватися. Під ризиком опиняються вклади клієнтів.

Які права та гарантії вони мають у разі банкрутства страховика?

Автомобіль застрахували в одній із компанії. Аварія сталася ще півроку тому, про неї страховикам повідомили відразу і вчасно надали всі необхідні документи. Та до сьогодні ні відповіді, ані відшкодування. Виявляється, вони нікому не платять і через фінансові труднощі, страхову компанію позбавили ліцензії.

Це не єдина компанія, яка припинила свою діяльність. Із початком цього року Держфінпослуги викреслили з реєстру фінустанов понад 20 страховиків. Кажуть – відсіюють тих, хто не може належно виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.

Тож такі страховики залишилися зі своїми інтересами та компаніями на межі банкрутства. Але не їхні клієнти - запевняють юристи.

Такий страховик, якщо у нього ліцензія анульована, зобов’язаний здійснювати виплату страхового відшкодування.

Та більшість таких компаній не виконують своїх зобов’язань. Ірина Болотна чекає на 30 тисяч гривень уже понад півроку. Куди тільки не зверталися, починаючи з керівництва страхової компанії і закінчуючи Кабміном – допоки безрезультатно.

Судова ж тяганина на руку страховикам, бо ж оголошення рішення може затягнутися не на один місяць.

Страхувальник має право отримати від боржника страховика частину страхової премії, яка була сплачена при укладанні страхового договору. Ця страхова премія обчислюється у відсотковому співвідношенні.

Іще один варіант порятунку клієнтів збанкрутілих страхових компаній – передача портфелю. У разі переведення застрахованих під крило іншої компанії - повідомити мають кожного.

Страхова компанія, яка має здійснити купівлю портфелю, зобов’язана здійснити погашення всіх боргів попередньої компанії в повному обсязі.

Та це все – на папері. А от як діяти, коли вам не виплачують страхівку, дивіться у відео ТСН.Варти.

Читайте також:

Страхові компанії банкротують?(відео)

Страхування пологів не захищає від несумлінних лікарів

Страхування житла зроблять обов'язковим? (відео)

ВідеоСтрахові компанії збанкротували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: