В Україні продають отруйні меблі

Українські меблі можуть виділяти небезпечні для життя речовини. Така ж ситуація і з "псевдо-іноземними" меблями.

Наші меблі можуть вбивати. Ударом, як це сталося в Скадовську, де в пансіонаті відпочинку на 6-річну дівчинку впала шафа. Або поволі, виділяючи смертоносні токсини.

Наприклад, диван, придбаний у популярному меблевому центрі, вісім місяців виділяв отруйні формальдегіди, від яких у господарів боліла голова. Допомогла санепідемстанція. Вірніше – вказала причину болю. У продавця попросили диван замінити. Той прислав виробників. Вони приїхали подивилися і сказали, ну всі шурупи на місці, пружини не скриплять, гарантія розповсюджується лише на те, щоб структура трималась купи

У меблевому центрі, де продавався диван, жодних документів на нього не показали, а покупці й не вимагали.

Ще один випадок – кухня "з Італії" за 15 тисяч євро виявилася непридатною вже за місяць. Віддати гроші в магазині відмовилися. Довелося телефонувати до Італії. Виробник підтвердив: київська фірма дійсно їх офіційний представник. Щодо неякісної кухні, яку продали в Києві – здивувались, але розбиратись не захотіли.

Хоча сказати, що вся меблева продукція в Україні неякісна, не можна. Виробники самі отримують сертифікати на безпечність.

Правда, проходити усі перевірки виробників меблів спонукає не скільки бажання довести, що продукція безпечна, а бажання експортувати меблі закордон.

А як уникнути придбання неякісного товару дивіться у відео ТСН.Варти.

Читайте також:

На Херсонщині шафа вбила 6-річну дівчинку

50 людей отруїлось, рятуючи самовбивцю

Смертельна зубна паста

ВідеоМеблі можуть вбивати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: