Як вберегти свій слух у гучному місті

Боротися можна з гучними компаніями, автомобілями та електрощитовими.

Шум позбавляє людей спокою, сну і псує здоров'я. Вартові ТСН радять боротися з шумом за законом.

Якщо після десятої години вечора хтось порушує громадський спокій, необхідно звернутися до дільнічного міліціонера. Він має знайти, хто шумить, скласти протокол про порушення громадського спокою.

Із цим документом ви можете йти до суду. Згідно зі статтею 142 кодексу про адміністративні правопорушення, максимальний штраф складає 255 гривень з громадянина.

За повторне порушення громадського спокою - понад півтисячі гривень із вилученням знаряддя шуму. Заарештувати як знаряддя шуму можна навіть авто, якщо машину її заскочать на гарячому.

Іншими, нерухомими, джерелами шуму займається санстанція. За допомогою шумоміру визначається рівень шуму. Якщо він зашкалює – а таке трапляється часто, адже прилад чутливий, а норми залишилися старими - порушнику загрожує штраф від 400 гривень.

Проте санстанція їде карати лише тих призвідників шуму, які мають докумети на свою діяльність - наприклад, метро чи електрощитову. Для того, щоб викликати санстанцію, треба написати заявку на ім'я головного лікаря.

Людському організму для збереження здоров'я щодня необхідно півгодини акустичного комфорту. Медики рекомендують шукати тихе місце, затикати вуха ваткою і дати слуховому аналізатору відновитися.

Терпіти сильний шум навіть раз на місяць - ризиковано. А надто, якщо у вас захворювання носа або ж трапляється, що закладає вуха. Зберегти слух допомагає відкритий рот. Це зменшить тиск на барабанну перетинку.

Більше про боротьбу з шумом - у сюжеті ТСН.ВАРТИ.

Інші сюжеті "вартових" ТСН:

Неякісні БАДи можуть коштувати життя

Правила боротьби з недобросовісними ЖЕКами

Курці стали "кастою недоторканих" в Україні

Як уберегти своє авто від неякісного пального

Вода з пластикових пляшок містить небезпечні сполуки

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

На зборі грошей на лікування дітей наживаються шахраї

Як захистити себе від шахрайства в магазинах

ВідеоВимагайте тиші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: