Чим живуть нині згаслі українські зірки

Колишні улюбленці мільйонів сьогодні пишуть пісні для інших, вирощують троянди та захищають права жінок.

У медалі знаменитості крім любові фанатів та величезної популярності є й інша сторона: чимало відомих людей ще за життя переживають забуття.

Вчора їхні обличчя знала вся країна, сьогодні колишні прихильники ледве згадають рядки з пісень та дані спортивних рекордів.

Колишня зірка радянської естради Микола Гантюк – виконавець відомих пісень: "Птица счастье", "Смерека", "Барабан". Без нього раніше неможливо було уявити жодного концерту. Проте на початку 90-тих артист зникає.

Недоброзичливці казали, що співак захопився спиртним. За офіційною версією, він переїхав до сина у Німеччину.
У 93-му Гнатюк вийшов на публіку з новим альбомом, але реанімувати минулу славу не вийшло.

Інший популярний свого часу співак Ігор Балан, лідер групи "Аква віта", популярною у 90-х був хітом "А тепер усе інакше". Ще якихось десять років тому у гості до цієї людини мріяли зайти тисячі українських підлітків. Його чекали під під'їздом фанатки. "Минуло 10 років, звичайно, все інакше, геть інакше", - каже він, зазначаючи, що випав з обійми.

Зараз Балан оранжирує пісні іншим та мріє повернутися на сцену, пише собі новий альбом.

Згасають зірки не тільки артистів. Колишня голова президії Верховної ради Української РСР (фактично ця посада прирівнювалася до президента України) Валентина Шевченко свою колишню роботу замінила на головування у Конгерсі ділових жінок.

В останні роки Союзу у неї теж було все як у справжньої зірки - червоний килим, партійні прихильники, слава і листи. Тепер зал президії та високий кабінет змінила на менший. Змінився і декор. "Тоді у кабінеті висів портрет президента СРСР або генсека", - розповіла колишня голова президій ВР УРСР. Тепер на її стінах висить лише портрет Тараса Шевченка.

На її партійну долю перепали Чорнобиль, Перебудова і розпад колись великої країни.

"Я була комуністом, я залишилася комуністом, але тим, сьогодні я в компартію не входжу", - розповіла українська "залізна леді" Валентина Шевченко. Тому навіть радіє, що пішла на політичну пенсію.

Інший пенсіонер, якому лише трохи за сорок – борець В'ячеслав Олійник. Він виборов першу олімпійську медаль для незалежної України. Додому з Атланти борець повернувся вже зіркою.

Сьогодні колишній спортсмен ходить у спортзал, де раніше тренувався кожен день, лише двічі на тиждень, підтримати форму. Олійник без сумнівів кинув спорт і змінив пріоритети.

Тепер на першому місті в нього сім’я. Шкодує, що колись тренувався по триста днів на рік. Навички боротьби теж знадобилися. Хоч і бореться не з супротивниками на килимі, а зі шкідниками на квітах – вирощує троянди.

Астрономи впевнені, що згаслі зірки відродитися не можуть. Колишні зірки-люди все ж сподіваються, що повернуться на небосхил.

Про згаслі зірки України, дивіться у сюжеті ТСН-ВАРТИ.

Читайте також:

Агенства підбирають непрофесійних нянь, щоб заробити більше грошей

Жертвами ліфтів стають десятки українців

Страхи великого міста: бандити, крадії та маніяки

Українки через "самосуд" позбавляють чоловіків батьківства

ВідеоЗгаслі українські зірки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: