Вчені знають причини депресії

Вчені з'ясували, що вологість і цвіль у будинку не тільки шкодять здоров'ю, але й призводять до осінньої депресії.

депресія
Найчастіше депресія виявлялася у жінок, літніх людей, безробітних і в багатодітних сім'ях, які проживають у місцях підвищеної вологості. (Фото: neurotherapyclinic.com)
Вологість і цвіль у будинку не тільки шкодять здоров'ю, але й призводять до депресії, з'ясували дослідники Університету Арізони і медичної школи Університету Брауна.

Проаналізувавши стан ґрунту в кількох містах Західної Європи, експерти зробили висновок, що спори отруйних мікроскопічних грибків у величезній різноманітності розповсюджуються в повітрі закритого приміщення і швидко розмножуються в теплих, вологих, тіньових кімнатах.

Як правило, звичайне прибирання милом і водою може перешкоджати накопиченню шкідливих мікроорганізмів у найнебезпечніших місцях, таких як холодильник, ванна кімната, вікна і кондиціонери.

Проте постійне пошкодження стін будинку водою призводить до безперервного і майже безконтрольного розповсюдженню цвілі, підкреслюють біологи.

Вдихання мертвих спор ґрунту викликає алергію, хрипіння, задишку, кашель, головні болі, горлові інфекції, очні і шкірні подразнення.

Американські медики вирішили вперше прослідкувати вплив надмірної вогкості в будинку на розумове і психологічне здоров'я.

Виявилось, що найчастіше депресія виявлялася у жінок, літніх людей, безробітних і в багатодітних сім'ях, які проживають у місцях підвищеної вологості. Психологи відмітили у них порушення сонного режиму, поганий апетит, пригніченість, апатію і низьке відчуття власної гідності.

У цілому цвілі будинки підвищували ризик депресії до 40%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: