Вдала операція

Всього одна година знадобилась хірургам Дитячого медичного центру в Солт Лейк Сіті, щоб розділити семимісячних сіамських близнят.

Операція по розділенню зрощених в районі нижньої частини спини Еллісон і Евері Кларк була проведена у вівторок вранці бригадою лікарів під керівництвом Джона Кестла. Медики розділили нижню частину спинного мозку дівчаток, а також м'язові тканини і нерви.

Хірургічне втручання, що продовжувалося в цілому близько трьох годин, пройшло успішно, і після 6,5 годин спостережень сестри були переведені з операційної в палату. В даний час у них не виявляється ніяких помітних порушень. Проте, в майбутньому у Еллісон і Евері можуть виникнути такі проблеми, як нетримання сечі і порушення ходи, пов'язані з порушенням нервової регуляції сечового міхура і гомілок, повідомив Кестл. Проте виявити їх можна буде тільки після того, як дівчатка навчаться ходити і користуватися горщиком, додав він.

Зараз дівчатка відновлюються після операції. Якщо все піде благополучно, через тиждень вони зможуть покинути клініку і повернутися додому.

З 1998 року в Дитячому медичному центрі було проведено чотири операції по розділенню сіамських близнят. Десять місяців тому там були прооперовані чотирилітні Малія і Кендра Херрін зрощені у області живота і тазу, із загальним шлунком, частиною кишечника, маткою, однією ниркою і двома ногами на двох.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: