Від діареї врятує пластир

Незабаром мандрівники по всьому світу зможуть захиститися від підступної діареї за допомогою звичайного пластиру, повідомляє ФАКТNEWS із посиланням на AFP.

Американська фармацевтична компанія Iomai у середу на міжнародній медичній конференції в Чикаго представила просочений спеціальним препаратом пластир, який через шкіру "висмоктує" отрути, що викликають діарею, і тим самим захищає його носія від "ведмежої хвороби".

Із 59 добровольців, що випробовували пластир, тільки троє захворіли на діарею під час поїздок у такі небезпечні, з погляду цієї недуги, країни, як Мексика і Гватемала, заявив Герберт Дюпон з Університету Техасу, який проводив дослідження. Крім того, навіть у тих, хто захворів, хвороба протікала в більш м'якій формі.

Щорічно близько 20 млн. туристів захворюють на діарею, яку викликають отрути, що виділяються бактерією E.Coli. Особливо часто туристи хворіють у країнах Африки, Азії та Латинської Америки.

Пластир може також виявитися корисним і в бідних країнах, де, за даними ВОЗ, щорічно 380 тис. людей гине від пов'язаних із діареєю захворювань.

За даними фармацевтичної компанії, перед надходженням пластиру в продаж необхідно провести додаткові клінічні випробування, які мають розпочатися в 2008 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: