300 оголених спартанців проїхали в метро
Інтернет-користувачів вразив флешмоб, який нещодавно провели у лондонській підземці. В час-пік у метро почали заходити напівоголені чоловіки спортивної статури з мечами та списами. Згодом стало відомо, що цей флешмоб організували до виходу другої частини фільму «300 спартанців».