6 станцій метро закрили дуже надовго – на "Либідській" довжелезні черги

6 станцій метро закрили дуже надовго – на "Либідській" довжелезні черги

Перший робочий ранок після закриття шести станцій метро в Києві. Вранці на "Либідській" утворилися черги з охочих потрапити в підземку. Свідком цього став журналіст ТСН Дмитро Фурдак. Чи вдається наземному транспорту впоратися з потоком людей? Дивіться!

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie