Абітурієнти з окупованих територій зможуть вступати до вишів без ЗНО
Депутати ухвалили зміни до закону про вищу освіту, і тепер вступники з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму зможуть вступати до вищих навчальних закладів без складання зовнішнього незалежного оцінювання. Причому, в усі виші, а не в обмежений перелік, як це було досі. Навчатимуться такі студенти безкоштовно: це держзамовлення у межах квот. Закон ухвалили в цілому, попри критику опозиції. Зокрема, через те, що закон не передбачає таких самих пільгових умов для дітей загиблих на Сході бійців.