Американський фрегат прорвався до Одеси, попри провокації росіян

Американський фрегат прорвався до Одеси, попри провокації росіян

Американський фрегат "Гамільтон" увійшов у Чорне море. А сьогодні його зустрічали в порту Одеси. Корабель берегової охорони Сполучених Штатів тут з'являється вперше з 2008 року. Для американського командира це братній візит, бо він служив командиром одного з "Айлендів", які передали українцям. Росіяни візитові не дуже зраділи і провокували. Подробиці – у сюжеті.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie