Анатолій Анатоліч попрощався зі "Сніданком з 1+1"

Анатолій Анатоліч попрощався зі "Сніданком з 1+1"

Сьогодні - останній ефір "Сніданка з 1+1" для ведучого Анатолія Анатоліча. Які спогади в нього залишились, кому дякує і куди збирається йти - дивіться просто зараз. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie