Бетонна плита упала з даху на робітників будівництва у столиці
На Подолі у будівлі колишнього СТО стався обвал даху. Кількатонні плити впали на людей, які якраз працювали на будівництві. Одна жінка загинула від важких травм, ще одна - в лікарні.
На Подолі у будівлі колишнього СТО стався обвал даху. Кількатонні плити впали на людей, які якраз працювали на будівництві. Одна жінка загинула від важких травм, ще одна - в лікарні.