Бійці написали заспокійливий лист для третьокласниці Вікторії Лаб'як

Бійці написали заспокійливий лист для третьокласниці Вікторії Лаб'як

У травні школярка, як  і багато її ровесників  написала  солдатам побажання здоров'я , перемоги та швидкого повернення до родин.  Намалювала прапор  і сердечко.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie