Близько 200 людей під Офісом президента вимагали легалізувати медичний канабіс

Близько 200 людей під Офісом президента вимагали легалізувати медичний канабіс

Близько двох сотень людей під Офісом президента вимагали легалізувати медичний канабіс. Серед учасників акції – тяжкохворі українці. Для них препарати на основі марихуани – це ефективне знеболювальне, яке може полегшити страждання та самопочуття загалом. Це підтверджують науковці США, Канади, Бельгії, Франції, де медичні коноплі вже давно використовують у лікуванні. Президент України відреагував на вимоги активістів та пацієнтів.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie