Через 15 років держава не зможе платити українцям пенсії: чи є вихід
Таке, дослівно, заявив прем'єр Шмигаль, коли виступав перед студентами Львівської політехніки. Пояснив це тим, що кількість працездатного населення в країні постійно зменшується. А отже, єдиним виходом в уряді бачать введення накопичувальних пенсійних механізмів. Радіти не варто, адже йдеться про додаткове навантаження до щомісячних відрахувань у фонд існуючої солідарної системи. Таке, урядовці замислили впроваджувати у життя вже від початку наступного, 2021 року! Що це за система, як вона працює та чи дійсно може стати прийнятним варіантом вирішення проблеми - у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video