Через санкції Росія не може добудувати нові електростанції в окупованому Криму
На території окупованого Криму Росія вже два роки будує дві нові електростанції, на що виділили 1,3 млрд доларів. Проте через санкції, за словами депутат Держдуми Дмитра Бєліка, Москва не може закупити німецьке обладнання. У Кремлі заявили, що планують ввести в експлуатації нові електростанції у березні 2018 року. Саме тоді в Росії президентські вибори.