Депутати вивчають можливість проводити пленарні засідання та голосувати дистанційно

Депутати вивчають можливість проводити пленарні засідання та голосувати дистанційно

Максимально дистанціюватися, але при цьому проводити пленарні засідання хочуть депутати. Два десятки народних обранців, кажуть у фракції "Слуга народу", спробують протестувати можливість віддаленого голосування. Нардепам для роботи в форматі відеозв'язку вже роздали планшети. Аби проголосувати, пояснюють, не треба буде натискати жодні кнопки. Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie