Десантники взяли у полон нову групу російських військових на Курщині
У Курській області бійці Десантно-штурмових військ ЗСУ разом із суміжними підрозділами взяли у полон групу з 21 російського військовослужбовця. Десантники надали військовополоненим вчасну медичну допомогу. У Командуванні ДШВ зазначили, що ці росіяни обрали правильний шлях, здавшись у полон замість того, щоб брати участь у безглуздих "м’ясних штурмах". Полонених окупантів зняли на відео.