Директор київської школи розповів про користь і шкоду мобільних під час навчання
Телефони можуть не відволікати учнів від навчального процесу, а й спонукати до його покращення. Поговоримо про це з директором київської школи №148 Сергієм Горбачовим.
Телефони можуть не відволікати учнів від навчального процесу, а й спонукати до його покращення. Поговоримо про це з директором київської школи №148 Сергієм Горбачовим.