"Дій Вдома": через застосунок влада контролюватиме, чи дотримуються українці самоізоляції
Чи порушують самоізоляцію - відтепер контролюватимуть і через мобільний додаток. В Україні запрацювала програма "Дій Вдома". Протягом 14 днів усім зареєстрованим громадянам, які прибули за кордону, з підтвердженням або підозрою на зараження коронавірусом, додаток надсилатиме до десятка повідомлень. Більше про коронавірус в Україні