"Дій Вдома": через застосунок влада контролюватиме, чи дотримуються українці самоізоляції

"Дій Вдома": через застосунок влада контролюватиме, чи дотримуються українці самоізоляції

Чи порушують самоізоляцію - відтепер контролюватимуть і через мобільний додаток. В Україні запрацювала програма "Дій Вдома". Протягом 14 днів усім зареєстрованим громадянам, які прибули за кордону, з підтвердженням або підозрою на зараження коронавірусом, додаток надсилатиме до десятка повідомлень.  Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie