До Лаври скерували мобільні рентгени й бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестів
В Києво-Печерській лаврі кількість інфікованих COVID-19 перевалила за 90. Двоє монахів від коронавірусу померли. В Олександрівській лікарні нині - 12 священнослужителів. Аби мати реальну картину захворюваності, в Лавру скерували мобільні рентгени й бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестів. У Львові на коронавірус почали тестувати священиків усіх конфесій. Більше про коронавірус в Україні