Духовна підтримка для білорусів: київські хористи заспівали біля посольства Республіки Білорусь
Артисти київських хорів прийшли до посольства Республіки Білорусь в Києві, щоб підтримати демократичні зміни у сусідній країні. Заспівали духовні гімни Білорусі "Магутны Божа" та України "Боже великий єдиний". Попри те, що активісти про акцію не заявляли і не просили дозволів, під установою ніхто не був проти і співаків навіть не питали, навіщо вони зібралися. Повні випуски дивіться на 1+1 video