Двоє чоловіків отримали важкі травми через вибух на нафтобазі у Дніпропетровську

Двоє чоловіків отримали важкі травми через вибух на нафтобазі у Дніпропетровську

У них опіки від 60 до 70 відсотків тіла, а також ушкодження дихальних шляхів. Вибух стався на базі, що займається розливом та зберіганням нафтопродуктів.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie