Двоє людей постраждали внаслідок нічної пожежі у Луцьку

Двоє людей постраждали внаслідок нічної пожежі у Луцьку

Вгонь у готельно-ресторанному комплексі Patio di Fiori спалахнув о другій ночі, всіх гостей одразу ж вивели надвір, втім, двоє - встигли надихатися чадним газом. Свідки повідомляють, що чули вибух. Місцеві ЗМІ повідомили, що перед тим як спалахнув готель, невідомі запалили кілька покришок біля спорткомплексу "Олімпія", чим нібито-то відвернули увагу охоронців готелю.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie