Елтон Джон влаштував концерт на вокзалі

Елтон Джон влаштував концерт на вокзалі

Співак неабияк здивував пасажирів лондонської станції Сент-Панкрас. Про виступ музиканта не було жодних оголошень чи афіш. Сер Елтон просто вирішив влаштувати людям приємний сюрприз і так відзначити вихід свого нового альбому «Wonderful Crazy Night». Після концерту зірка залишив на фортепіано автограф і подарував інструмент станції. Аби кожен охочий міг на ньому зіграти.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie