Уряд відновив роботу над Угодою про асоціацію з ЄС
Уряд відновив роботу з підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Урядовець запевняє, що нині всі сили залучені до його врегулювання.
Уряд відновив роботу з підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Урядовець запевняє, що нині всі сили залучені до його врегулювання.