Іспанський посол в Україні влаштував свято на честь чемпіонства своєї футбольної збірної
Святкували з іспанською музикою, національними стравами та сигарами. Українські високопоставлені гості: столичний очільник Олександр Попов та президент олімпійського комітету Сергій Бубка, - від куріння відмовилися. Як і від участі у благодійному аукціоні на користь українських сиріт.